pl
pl en de

Arpack 550

Przy transportach, kiedy waga gra dużą rolę, a towar nie przekracza rozmiaru europalety, zaleca się korzystania z palet ARPACK 550, której ciężar własny wynosi zaledwie 1,2 kg.

Ta paleta została stworzona specjalnie z myślą o średnio ciężkich towarach, których ciężar rozkłada się równomiernie na powierzchni palety, a nie jest planowane korzystanie z systemu wysokiego składowania. Pomimo niskiej wagi paleta pozostaje bardzo stabilna. Dzięki jej czystej oraz łatwej w myciu powierzchni nadaje się ta paleta do transportu żywności. Paleta ARPACK 550 może wytrzymać przy odpowiednim korzystaniu nawet do 30 cykli.

Opis
Podstawa 6 stóp
Wysokie składowanie nie
Podjazd wózkiem widłowym 4 strony
Sztaplowanie tak
Dane techniczne *
Wymiary 600 x 800 mm
Wysokość 150 mm
Waga 1,2 kg
Materiał EPS
Warunki termiczne od -40°C do +50° C
Obciążenie statyczne 1800 kg
Obciążenie dynamiczne 500 kg
Kolor Standard - biały

* Wszystkie dane techniczne odnoszą się do charakterystycznych właściwości, które zostały stwierdzone podczas określonych warunków pracy. Inne zastosowanie, rodzaj obciążenia, temperatura otoczenia i wielokrotność użytkowania mogą wpłynąć na odchylenia od podanych powyżej parametrów technicznych. Zapewniamy możliwość testu produktu.
** Obciążenie statyczne: nacisk na paletę na równej podłodze przy równomiernie rozłożonym obciążeniu w temperaturze ok. 20˚C Obciążenie dynamiczne: podczas pracy wózkiem widłowym z równomiernym obciążeniem przy szerokim rozstawie wideł i temperaturze ok. 20˚C