pl
pl en de

Firma

Arpack Polska Sp. z o.o. została założona w 1999 roku w Słubicach.

Firma posiada fabrykę na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Specjalizujemy się  produkcji wysokiej jakości opakowań styropianowych i kształtek technicznych przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego.

W związku z wymaganiami rynku i rozwojem firmy spółka wdrożyła w 2007 r. system zarządzania jakością ISO 9001 a w 2011 r. system zarządzania środowiskowego ISO 14001. Wszystkie działania spółki skoncentrowane są na osiągnięciu wysokiej jakości produktów w zgodzie ze  środowiskiem i ochroną zasobów naturalnych. Firma stale aktualizuje wdrożone standardy, a spełnione wymagania potwierdza TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Arpack Polska Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości wyrobów dostarczanych zgodnie z koncepcją just in time dla liderów branży RTV/AGD. Strategia marketingowa zakłada dalsze umocnienie takiego wizerunku poprzez systematyczne wprowadzanie nowego asortymentu wyrobów, poszerzanie oferty o kompleksowe rozwiązania logistyczne i skracanie czasu realizacji zamówień.

Dynamiczny rozwój firmy i dobre wyniki sprzedażowe zaowocowały zajęciem 1 miejsca w województwie lubuskim i 12 miejsca w kraju w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu za rok 2009. W 2017 roku firma zajęła III miejsce w rankingu Polskiej Izby Opakowań za najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmę z branży opakowań.

 

Elastyczność, zastosowanie indywidualnych rozwiązań oraz profesjonalna obsługa klienta to filozofia każdego zatrudnionego w naszej firmie pracownika.

Zapraszamy Państwa do współpracy i do obejrzenia filmu o naszej firmie!