O nas

Arpack Polska Sp. z o.o. została założona w 1999 roku w Słubicach. Firma posiada zakład produkcyjny wraz z magazynem na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Specjalizujemy się  produkcji wysokiej jakości opakowań styropianowych i płyt izolacyjnych przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego.
 
W związku z wymaganiami rynku i rozwojem firmy spółka wdrożyła w 2007 r. system zarządzania jakością ISO 9001:2008, a w 2011 r. system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004.

Arpack Polska Sp. z o.o. pracuje na wizerunek producenta wysokiej jakości wyrobów dostarczanych często zgodnie z koncepcją just in time dla liderów branży RTV/AGD. Strategia marketingowa zakłada dalsze umocnienie takiego wizerunku poprzez systematyczne wprowadzanie nowego asortymentu wyrobów, poszerzanie oferty o kompleksowe rozwiązania logistyczne i skracanie czasu realizacji zamówień.
Dynamiczny rozwój firmy i dobre wyniki sprzedażowe zaowocowały zajęciem 1 miejsca w województwie lubuskim i 12 miejsca w kraju w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu za rok 2009.

Elastyczność, zastosowanie indywidualnych rozwiązań oraz profesjonalna obsługa klienta to filozofia każdego zatrudnionego w naszej firmie pracownika.

Zapraszamy Państwa do współpracy i do obejrzenia filmu o naszej firmie!