Oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI

Opis stanowiska:
  • Kontrola ilości i jakości produktów gotowych.
  • Rejestracja ilości sprawdzonego towaru.
  • Sporządzanie raportu z przeprowadzonej kontroli.
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych.

Wymagania:
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa: 6.00-14.00, 14.00-22.00)
  • Rzetelność.
  • Spostrzegawczość.
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.
  • Zdolność logicznego myślenia.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Szkolenia.
  • Pracę w młodym zespole.

Arpack Polska Sp. z o.o – zatrudni kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych.
 Rodzaj pracy: Pełny etat, umowa o pracę.

Wymagania:
- Prawo jazdy Kat. C+E
-  karta kierowcy
- min. 3 lata doświadczenia na trasach międzynarodowych
- odpowiedzialność
- niekaralność
- dyspozycyjność
- powroty na weekend do bazy, gotowość do pozostania przez jeden weekend w trasie.

CV prosimy przysyłać na adres mailowy:
biuro@arpack.pl

lub składać osobiście w siedzibie firmy :

Arpack Polska Sp. z o.o.
Os. Przemysłowe 2
69-100 Słubice
Tel: 095 750 13 10